فایل صوتی برای ایجاد تغییر در شرایط سخت چه کاری باید بکنیم؟ - سبک برتر | آموزش مهارتهای فردی و سازمانی
ایجاد تغییر در شرایط سخت

۲۴ شهریور ۱۳۹۵

فایل صوتی برای ایجاد تغییر در شرایط سخت چه کاری باید بکنیم؟

در این فایل صوتی قصد دارم با شما درباره ایجاد تغییر در شرایط سخت و کارهایی که باید انجام بدهید صحبت کنم از شما دعوت می کنم این فایل رو دانلود کنید و بارها گوش بدهید.

هر انسانی در مسیر رسیدن به اهدافی که برای خود تعیین کرده است، با موانع و مشکلاتی روبه­ رو می‌شود و عبور از این موانع استفاده­ ی بهینه از تمامی امکانات موجود را می‌طلبد. بنابراین، کسانی که می‌خواهند به اهدافشان برسند می‌بایستی از پشتکار و صبر کافی برخوردار باشند و با مواجهه­ منطقی با موانع بکوشند آن­ها را برطرف کنند.

تفاوت اساسی بین افراد موفقی که به هرچه می‌خواهند می‌رسند با کسانی که بارها تصمیم می‌گیرند، ولی موفق نمی‌شوند و نمی‌توانند برای بهبود وضعیت خود کاری انجام دهند، در پایبندی و تعهد به اهدافشان است. (۳۰ تفاوت انسان های موفق با دیگران) و (۱۵ روش فکر کردن افراد موفق)

بعضی از افراد اهداف خود را با تمام وجود شناخته‌اند و از موانع موجود هراسی به دل راه نداده و هرگز تسلیم مصائب و مشکلات نمی‌شوند. همواره، توجه و تمرکز خود را بر نقطه­ ی رسیدن به هدف متمرکز می‌کنند و از آن لذت می‌برند. این اشخاص دریافته‌اند که واقعاً چه می‌خواهند و موانع را هرگز سدی برای خود تصور نمی‌کنند و با توکل بر یاری خداوند و همت بلندشان به پیروزی می‌رسند و هدف در اختیارشان قرار می‌گیرد. در مسیر زندگی مسائل و رویدادهای بی‌شماری وجود دارد که ماهیت زندگی است. کسانی که فکر می‌کنند رسیدن به هر کار و خواسته‌ای همانند نوشیدن جرعه‌ای آب است باید تصورات و افکارشان را عوض کنند، چون بدون تلاش کافی هدفی حاصل نخواهد شد.

وجود موانع در مسیر رسیدن به اهداف برای سنجش و آزمایش ثبات قدم و پشتکار شماست. بدانید و آگاه باشید انسان ضعیف از موانع و مشکلات می‌ترسد و به­ محض مواجهه با اولین مانع یکباره هدف خود را رها می‌کند و از آن دست می‌کشد؛ در چنین موقعیت‌هایی است که انسان‌های موفق از ناموفق متمایز می‌شوند.

امکان ندارد شخص موفق و هدف‌دار اهدافش را ترک کند یا از موانع بهراسد؛ او سخت­کوش است و عزم راسخ دارد.

(برنده کیست؟)

هنگام مواجهه با مصائب و موانع آرامش خود را حفظ کنید. با نگرانی و دلواپسی و سرزنش کردن خود و دیگران امکان پیدا کردن راهکار مناسب را از دست ندهید، زیرا همه­ ی ما انسان‌ها فقط یک انرژی داریم و باید در صرف نیروی ذهن و اندیشه­ ی خود درجهت درست و نیل به اهدافمان کوشا باشیم.

برای دانلود فایل صوتی فقط کافی است ایمیل خود را وارد کنید و به جمع خانواده صمیمی سبک برتر بپیوندید از همراهی شما سپاسگزارم.

از شما دعوت می کنم فایل صوتی را گوش بدهید:

فایل صوتی ایجاد تغییر در شرایط سخت
روی نوشته زیر کلیک کنید:

ایجاد تغییر در شرایط سخت

5 thoughts on “فایل صوتی برای ایجاد تغییر در شرایط سخت چه کاری باید بکنیم؟”

    1. درود بر شما خانم فریدونی، سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم از بابت قدردانی شما، شاد و سلامت باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *