تکلیف ویژه برای ذهن شما - سبک برتر | آموزش مهارتهای فردی و سازمانی
تکلیف ویژه برای ذهن شما

۱۰ تیر ۱۳۹۶

تکلیف ویژه برای ذهن شما

ذهن و تکلیف ویژه آن:

این موضوع درباره یک تکلیف ویژه، یعنی تکلیف ویژه ذهن شماست. در این فایل صوتی یکی از مهمترین راهکارهای رسیدن به موفقیت خدمت شما بیان شده است. اما نه تکلیفی که در دوران تحصیل در مراکز آموزشی با آن آشنا شدید. تکلیف این بار، با درون و نهاد تفکر و خردتان است. لازم است با درون و نهاد اصلی خودتان به یک هم راستایی و هم جهتی از نظر قوای ذهنی، روحی و جسمی برسید.

انسان در دنیای خارج از ذهن در تکاپوست تا آنچه می خواهد را به دست آورد. با این وجود از یاد برده، هر چیزی که در بیرون هست منشأش یک تفکر بوده است. تفکر و نیروی اراده خالق جهان بر پیدایش آن بوده، بنابراین خلقت به وجود آمد.

در دنیایی که به شدت مادیات تبلیغ می شود و انسان مادی امروز در پی یافتن خوشبختی، سعادت، شادی و ثروت است. در کجا؟ در جهان مادی. افسوس در چه جای اشتباهی به دنبال آن می گردد.

جهان ماده، جهان نتایج است:

هرچه در جهان ماده وجود دارد، نتیجه ای نهایی از یک میل به پیدایش است. به قول حضرت حافظ که می فرمایند:

ذره را نبود همت عالی حافظ

طالب چشمه خورشید درخشان نشود

برای مثال یک ساختمان بزرگ را تصور کنید. و در باره آن فکر کنید. توصیه می کنم مهمترین بنای ساخته شده دست بشر را مطالعه کنید. درباره ان تحقیق کنید. بعد مطالعه و تحقیق کافی می توانم از شما بپرسم:

– آیا این بنا به یکباره به وجود آمد؟

– آیا طرح و نقشه ای از آن پشتیبانی نمی کند؟

– آیا ابزار لازم برای ساخت این بنا به یکباره به وجود آمدند؟

هرگز، ابتدا در مغز و ذهن انسان همه چیز ساخته شد. روی کاغذ پیاده شد. نیروی و ابزار کار مهیا و فراهم شد. در مراحل بعدی کار بر طبق یک برنامه سازماندهی شده انجام شد درست است؟

منشأ در مغز و ذهن انسان نهفته است:

استفاده از نیروی ذهن و مغز سرآغاز و منشأ آفرینش است. همه چیز آنجا خلق می شود. در ادامه انسان به دنبال مهیا کردن شرایط و ابزار است. موفقیت بنای عظیمی است، که مراحل شروع و پایانش را مغز و ذهن انسان کنترل می کند. وقتی تکلیف ویژه ذهن مشخص شد. ادامه راه، بایدها و نبایدها روشن خواهند شد. پس به دنبال موفقیت در جهان مادی نگردید. موفقیت نتیجه است. عامل پیدایش مغز انسان است. جستجو را از درون آغاز کنید.

گذشته را راها کنید:

شاید مدتهاست علایقی دارید که نتوانسته اید به آن برسید و دلیل آن برای شما هنوز نامشخص است، اهدافی دارید که بسیار دو از دسترس می نماید. لازم نیست به گذشته فکر کنید الان با توجه و شنیدن این فایل صوتی به دلیل این تعارض پی خواهید برد. تشخیص علل عدم موفقیت بسیار با اهمیت است چرا که به محض درک و بکارگیری راهکار مناسب چاره ای بجز موفقیت نخواهید داشت و از این بابت به شما تبریک می گویم.

ارادتمند شما

احمد یاونگی

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *