جهان چندان سر سخت نیست !!! - سبک برتر | آموزش مهارتهای فردی و سازمانی

۲۲ تیر ۱۳۹۶

جهان چندان سر سخت نیست !!!

جهان در آنچه به دست می آورید دخالتی ندارد و همیشه ثابت است. هرگز اتفاق نمی افتد که آن قوانین ثابت دست خوش تغییر شوند.

جهان تابع قوانین خاص اداره می شود:

جهان در آنچه به دست می آورید دخالتی ندارد و همیشه ثابت است. هرگز اتفاق نمی افتد که آن قوانین ثابت دست خوش تغییر شوند.

شاید باورش برای شما سخت باشد، اما اگر یک میلیم یعنی چیزی در حدود یک چهارصد هزارم فاصله طولی بین زمین و ماه به هم بخورد همه چیز به فروپاشی منجر می شود.

جهان تابع قوانین خاص است و هرگز از مسیر پیروی کردن از قوانین کیهانی عدول نمی کند.

اشک و لبخند شما مسیر زندگی را تعیین نمی کند. بلکه اعمال و احساسات شما در پی انجام کارهایی که انجام می دهید و موجب اشک و لبخند زیبای شما می شود. همه چیز را تغییر می دهد البته عکس مطلب نیر صادق است چرا که اعمال شما و آنچه انجام می دهید متناسب با نوع احساس شماست.

 

عامل اصلی موفقیت افراد موفق:

جالب است دنیای فرکانسها، دنیایی که هرچه به عنوان ورودی به آن بدهید همان را در خروجی دریافت خواهی کرد. موفقیت عاملی که میلیونها و میلیاردها نفر در سراسر دنیای پهناور به دنبال آن هستند. ولی اتفاقی که می افتد این است افراد موفق خیلی کم هستند. ولی صف ناموفق ها به شدت شلوغ است.

همیشه سوالهای فراوانی در این زمینه داشتم و به دنبال پیدا کردن آن بسیار مطالعه و با افراد موفق مصاحبه کردم و همیشه از آن پرسیدم ؟

  • چه عاملی بیشتر از هر چیزی باعث موفقیت شما بود؟
  • چه خصوصیتی را در خودتان بیشتر دوست دارید؟
  • خود را چگونه می دیدید وقتی هنوز اتفاقی نیافتاده بود؟

 

جواب این پرسش ها بسیار جالب است. می دانید از چه جهت از این بابت که نقطه مشترک همه آن افرادی که من کتابهایشان و یا مسیر زندگی شان را مطالعه کردم نقاط اشتراک ثابتی با یکدیگر داشته اند. پشتکار و  عزم راسخ نقطه مشترک تمام افراد موفق عالم است.

در این فایل صوتی در حدود ۱۰ دقیقه حقایق ارزشمندی را با شما درمیان گذاشته ام آن را با گوش جانتان بشنوید. نه یک بار بلکه بارها و بارها چون قوانینی را برایتان بازگو می کند که شاید بارها شنیده اید ولی خیلی ساده و بدون توجه کافی از کنار آن گذشته اید.

با این وجود این بار فرق دارد

ارادتمند شما

احمد یاونگی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *