کارهایی را انجام دهید که دیگران از آن فراری هستند!؟ - سبک برتر | آموزش مهارتهای فردی و سازمانی
کارهایی را انجام دهید که دیگران از آن فراری هستند!؟

۰۲ آبان ۱۳۹۵

کارهایی را انجام دهید که دیگران از آن فراری هستند!؟

در این فایل ویدئویی قصد داریم با شما درباره یکی از اصول کلیدی و بسیار مهم موفقیت با شما صحبت کنیم آیا می دانید آن کلید طلایی چیست؟

امیدوارم از این آموزش در جهت بهتر کردن زندگیتان نهایت استفاده را ببرید.

افراد موفق و پیشتاز جامعه چه ویژگی و امتیازهای خاصی دارند که به جایگاه ممتازی رسیدند؟

فکر میکنید سرمایه اولیه کافی، استعداد، میزان تحصیلات، محل زندگی و … در کامیابی آنان نقش بسزایی دارد و اگر این امتیازها را در اختیار نداشتند به این جایگاه نمی رسیدند؟

شاید پیش از این در این باره مطالبی را دیده یا شنیده باشید و شاید در باره آن اندیشیده اید با این وجود آیا شما حرکت به سوی موفقیت را شروع کردید؟

یا اینکه منتظر هستید تمام شرایط برای شما مهیا بشود و آنگاه حرکت خود را شروع کنید چون اعتقاد دارید بدون داشتن سرمایه اولیه کافی، هوش و استعدادی که شما را از دیگران متمایز میکند حرکت شما به موفقیت ختم نخواهد شد.

افراد موفق منتظر مهیا شدن شرایط نمی مانند وآن شرایط دلخواه را برای خودشان به وجود می آورند و بر اثر باورها و عادات عالی که دارند دارای اعتماد به نفس بالایی هستند و خودشان را باور دارند و در مسیر عادات و باورهایشان حرکت میکنند.

آنان همان کارهایی را انجام می دهند که دیگران انجام می دهند با این تفاوت که از شیوه ای خاص پیروی می کنند و به توانستن و قدرت خودشان ایمان دارند.این افراد یاد گرفتند مسیر معمول زندگی خودشان را تغییر دهند و دنباله روی مسیر زندگی دیگران نباشند بنابراین نتایج متمایزی را به دست می آورند.

بنا بر گزارشهای موجود درباره کارآفرینان و افراد موفق جامعه چه در ایران و چه در سایر نقاط دنیا یک نکته مشترک و بسیار کلیدی در بین تمام آنان به چشم می خورد و آن تلاش سازمان یافته ای است که آنان انجام می دهند. آنان اوقات زیادی را صرف اندیشیدن، تصویرسازی و اقدام و عمل می کنند و آنچه می خواهند را از محدوده یک رویای صرف گسترش می دهند و واقعیت درونیشان را در دنیای خارجی خلق می کنند.

افراد موفق با اهمال و سستی، افکار منفی و باورهای مخرب وداع کرده اند و برای آنچه می خواهند انجام دهند تصمیمی قاطع و محکم گرفته اند.

افراد موفق کارهایی را انجام می دهند که دیگران انجام نمی دهند

تا قدرت و توان انجام کارهایی را داشته باشند که دیگران ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *